KARİYER

Bizimle Çalışın

KARİYER

Yavuz Hukuk Bürosunda profesyonel gelişiminize stajyerlikten başlayabilirsiniz. Yürütmekte olduğumuz staj programı ile hukuk ve iletişim alanlarındaki becerilerinizi gözlemleyebilmenin yanı sıra bunları uygulamada nasıl değerlendirdiğinizi de ölçümleyebilmekteyiz.

Yavuz Hukuk Bürosu, bünyesindeki avukatlarına, kendilerine yönelik tanımlanmış roller ve iş seviyeleri ile yapılandırılmış bir kariyer yolu sunmaktadır. Firmamız bu yaklaşımın, sizlere etkin deneyimler kazandıracağına ve gelişim aşamalarının doğal bir süreç şeklinde seyretmesini sağlayacağına inanmaktadır.


Avukat Başvurusu

Yavuz Hukuk Bürosu bünyesinde avukat olup, tecrübeli ekibimizle daha da deneyim kazanmak için özgeçmişinizi bize e-posta yoluyla göndermeniz yeterli.


Başvuru için: kariyer@yavuzhukuk.net adresine CV'nizi gönderiniz.

Yasal Staj Başvurusu

Hukuk Büromuz, 1 yıl boyunca stajyer avukatlara; bir avukat adayı olarak yaklaşılmakta ve mensubu olacakları avukatlık mesleğinin önemli inceliklerini ayrıntılı şekilde aktarılmaktadırlar.


Başvuru için: kariyer@yavuzhukuk.net adresine CV'nizi gönderiniz.

Yaz Stajı Başvurusu

Yaz stajı programına katılma hakkı kazanmış olan stajyerlerimiz, Yavuz Hukuk Bürosu avukatlarının üzerinde çalıştığı başlıca davalara ve önemli uygulamalarda rol alma şansı yakalamaktadır.


Başvuru için: kariyer@yavuzhukuk.net adresine CV'nizi gönderiniz.